تعیین سمت اعضای هیئت مدیره

تعیین سمت اعضای هیئت مدیره
به گزارش واحد روابط عمومی ، اولین جلسه هیئت مدیره دوره جدید مجمع صبح روز یکشنبه22/01/1400 با حضور اعضای منتخب دوره جدید هیات مدیره در سالن کنفرانس با رعایت کامل کلیه پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.
ابتدای جلسه آیاتی از کلام الله مجید تلاوت گردید.
سپس آقای مهندس نخعی ضمن تبریک سال نو و خیرمقدم به اعضای جدید هیئت مدیره وتقدیر از زحمات اعضای دوره قبل ، آرزوی موفقیت اعضای هیئت مدیره در این دوره در راستای به ثمرنشستن اهداف موسسه، همچنین درخصوص دستور جلسه پیرامون انتخاب رئیس هیئت مدیره، نائب رئیس هیئت مدیره، خزانه دار و مدیرعامل مطالبی ارائه نمودند.
جناب آقای علی نوروزی به عنوان رئیس هیئت مدیره، جناب آقای مهندس نخعی به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره، جناب آقای سیدماشالله هاشمی به عنوان خزانه دار  تعیین سمت گردیدند.و جناب آقای حاج علی شمسی نیا  به عنوان مدیرعامل برای این دوره هیئت مدیره ابقا شدند.

دکتر زینی وند استاندارکرمان با همراهان خود از مجموعه دارالشفای امام رضا علیه السلام و مرکز بیماران خاص ثامن بازدید نمودند.

موسسه بیماران خاص کرمان با استفاده از ظرفیت های استانی تجهیز می شود
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان، خواستار بهره گیری و استفاده از ظرفیت‌های این استان از جمله خیران و شرکت‌های صنعتی و معدنی برای تکمیل و تجهیز موسسه خیریه بیماران خاص شد.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز پنجشنبه در بازدید از خیریه ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) کرمان افزود: خواستار استفاده از سایر ظرفیت‌ های موجود در این استان از جمله خیران و شرکت‌های صنعتی و معدنی برای تکمیل و تجهیز این مرکز خیریه هستیم.

وی ادامه داد: این مجموعه مورد حمایت خیران داخلی و خارجی قرار دارد.

استاندار کرمان اظهار داشت: پزشکان زیادی به منظور همکاری با موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) کرمان اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی گفت: مراکز درمانی خیریه مانند ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) مکمل مراکز درمانی و بهداشتی بخش خصوصی و دولتی برای قشرهای آسیب‌پذیر است.

وی ابراز امیدواری کرد، سایر بخش های درمانی، فرهنگی و ورزشی موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) با حمایت‌ های خیرین و دولت به بهره برداری می رسد.
زینی وند گفت: استفاده از ظرفیت‌های دیگر استان از جمله خیران و شرکت‌های صنعتی و معدنی برای تکمیل و تجهیز این مرکز را خواهیم خواست

بازدید سرپرست امنیت عمومی استان کرمان از مجموعه

موسسه بیماران خاص کرمان در جنوبشرق کشور بی نظیر است
کرمان - ایرنا - رئیس پلیس اطلاعات امنیت عمومی استان کرمان با اشاره به خدمات و اقدامات انجام شده در موسسه خیریه بیماران خاص ثامن الحجج (ع) استان کرمان گفت: موسسه بیماران خاص کرمان در جنوبشرق کشور بی نظیر است.

سرهنگ محمود پارسا روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از موسسه خیریه بیماران خاص استان کرمان بازدید از این موسسه خیریه را در راستای اهداف کاری پلیس امنیت عنوان کرد و گفت: این موسسه طی سال های گذشته خدمات زیاد و بسیار خوبی را به مردم این استان و جنوبشرق کشور ارائه کرده که جای تقدیر دارد.
 رئیس پلیس اطلاعات امنیت عمومی استان کرمان اظهار داشت: در بازدید امروز شاهد بودیم تلاش برای نجات جان بیماران و کیفیت بخشی به زندگی آنها در اولویت کاری پرسنل این مجموعه است‌.
وی با اشاره به خدمات نشر یافته موسسه خیریه بیماران خاص ثامن الحجج (ع) استان کرمان تا جنوبشرق کشور تاکید کرد: بخش های ضروری مورد نیاز بیماران خاص با کمک خیرین توسط این خیریه به جامعه ارائه می شود.
وی افزود: پرسنل مجموعه بیماران خاص ثامن الحجج (ع) استان کرمان با اخلاص و ایثار بدون کمترین چشم داشتی به بیماران خدمت می کنند و ایمان دارند خدمت به بیماران عبادت است.
سرهنگ پارسا ضمن اعلام حمایت از موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) تصریح کرد:  بخش های بستری و سایر مجموعه های فرهنگی ورزشی و ... موسسه خیریه بیماران خاص با جلب اعتماد خیرین و حضور و مشارکت این افراد ساخته شده است که بیانگر روحیه انسان دوستانه کرمانی ها است.
وی گفت: کرمان یکی از استان ها با ظرفیت بالا از نظر حضور و مشارکت خیرین در بخش های مختلف است و طی سالهای اخیر این مهم به اثبات رسیده است.
رئیس پلیس اطلاعات امنیت عمومی استان کرمان گفت: بالاترین افتخار موسسه خیریه ثامن الحجج تکیه بر توان خود مجموعه و خیرین، بدون کمک گرفتن از دولت است.
وی تاکید کرد: آینده مجموعه موسسه خیریه ثامن الحجج بسیار روشن است همانطور که این مجموعه هم اکنون نیز در جنوبشرق نمونه است.

بازدید معاون مرکز امور مشارکت های سازمان اجتماعی کشور

معاون مرکز امور مشارکت های اجتماعی سازمان اجتماعی وزارت کشور با بیان اینکه قوانین حمایتی از خیریه ها ضعیف است گفت: یکی از مسائل مهمی که دولت باید به آن بپردازد اصلاح یا ایجاد قوانین است تا خیرین بتوانند در سایه این قوانین فعالیت کنند.

زهرا عابدین پور روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از مجموعه خیریه دارالشفای امام رضا (ع) ساختمان شماره ۲ ثامن تصریح کرد: قبل از اینکه کمک های مردمی برای موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) مفید بوده باشد سرمایه اجتماعی علی شمسی نیا به کمک این مجموعه رسیده است.

وی تصریح کرد: مردم در بسیاری موارد اطمینان نمی کنند سرمایه خود را به جایی واگذار کنند در حالی که این اطمینان در مجموعه خیریه ثامن الحجج (ع) کرمان به وجود آمده است.


وی ادامه داد: نمی توان خدمات ارائه شده در موسسه خیریه ثامن الحجج و دارالشفای امام رضا (ع) کرمان را با هیچ بیان و کلامی تقدیر کرد و هیچ چیزی جای این همه زیبایی در خدمت به جامعه بشریت را نمی گیرد.