برگزاری پنجمین اجتماع خاندان مالک اشتر نخعی

 

گزارش اجلاسیه ۵ دیار سردار دلها
 به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه ثامن الحجج ع ، مرکز عام المنفعه ایمان آل مالک اشتر نخعی در گستره ایران اسلامی به پاس همکاری بی نهایت،افتخار خاندان،خیر و فعال شاخص حوزه اجتماعی و درمانی در ایران،عموزاده بسیار صمیمی و خونگرم جناب آقای حاج علی شمسی نیا، مدیر عامل محترم* موسسه خیریه حضرت ثامن الحجج(ع)استان کرمان و همچنین از خانواده محترمشان که موجب برگزاری با شکوه پنجمین اجلاسیه ملی مرکز عام المنفعه ایمان در دیار سردار دلهای امت جهان اسلام گردیدند و طی مدت اجلاسیه بی دریغ با تهیه و فراهم نمودن امکانات نقشی موثر و برگ زرین دیگری در دفتر پر افتخار خاندان ثبت نمودند کمال تشکر را از ایشان و همسرشان و سایر عزیزانی که جهت هرچه باشکوه برگزار شدن این مراسم تلاش نمودند را اعلام و اذعان نمودند ان شاءالله این نشست هم منشاء خیر و برکات را برای آل مالک اشتر و دیگر هموطنان فراهم خواهد آورد و به پاس خدمات ایشان تمام توان خود را جهت بسط و توسعه امورات خیر خواهانه در دست اجرای حوزه مدیریت این عموزاده ارزشمند در اقصی نقاط استان و خارج از استان بکار خواهد گرفت.

بازدید ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مجموعه بیماران خاص

 

*بازدید ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مجموعه بیماران خاص*
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه ثامن الحجج ع مرکز درمانی بیماران خاص استان کرمان ،صبح امروز دکتر احمدی نژاد ریاست دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مجموعه بیماران خاص استان ( موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا علیه السلام) بازدید نمودند.
ایشان که چندین سال در همین مرکز به طبابت مشغول و از بنیانگذاران کلینیک بازتوانی این مجموعه به شمار می آیند ضمن آرزوی موفقیت برای مدیریت و کادر اجرایی ، در جهت بهبود وضعیت ، راهکارهایی ارائه دادند.
همچنین ایشان در رابطه با قرارداد بعثت ۴ اظهار داشت مسائل در دست بررسی است.

بازدید مدیرعامل بانک صادرات استان و همراهان ایشان از مجموعه بیماران خاص استان کرمان

 

بازدید مدیرعامل بانک صادرات استان و همراهان ایشان از مجموعه بیماران خاص استان کرمان
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه ثامن الحجج ع مرکز درمانی بیماران خاص استان کرمان ، ظهر امروز آقای جمشیدی مدیرعامل بانک صادرات استان کرمان از مجموعه بیماران خاص بازدید نمودند.
خانم حسینی معاون استان، آقای گرانمایه رئیس شعبه رجایی و آقای امام بخش روابط عمومی ایشان را در این بازدید همراهی کردند.
مدیرعامل بانک صادرات ایران در استان کرمان گفت تمهیداتی جهت ارائه تسهیلات درمان ویژه بیماران خاص درنظر گرفته خواهد شد.همچنین در مورد تقبل خرید تجهیزات نیز ،برخی را با هماهنگی موسسه برعهده خواهیم گرفت.

استاندار کرمان: مجموعه ثامن الحجج مأمن و پناهگاه مناسب برای بیماران خاص

 

استاندار کرمان: مجموعه ثامن الحجج مأمن و پناهگاه مناسب برای بیماران خاص
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه ثامن الحجج ع مرکز درمانی بیماران خاص استان کرمان ، صبح امروز علی شمسی نیا مدیر عامل موسسه با دکتر فداکار استاندار کرمان دیدار داشت.
علی نوروزی رئیس هیئت مدیره ،مهندس عرب مدیر عامل دارالشفای امام رضا ، آقای مهدوی و دکتر کاویانی ایشان را در این دیدار همراهی نمودند.
دکتر فداکار ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به حاضرین در جلسه اظهار داشت: الحمدالله مجموعه شما مجموعه ای موفق بوده است  و در حمایت از افراد بی پناهی که درد و رنج بیماری را تحمل می کنند مأمن و پناهگاه مناسبی بوده است.
ایشان در ادامه افزود خداوند به شما توفیق عطا کرده و آرزومند توفیقات روز افزون برای شما عزیزان هستم.
ایشان در پایان اعلام کرد بزودی از مجموعه شما بازدید خواهم نمود و آنچه در حیطه مسئولیت و وظایف ما باشد در طبق اخلاص گذاشته و آماده خدمتگزاری به بیماران خاص عزیز هستیم.