مراسم جشن به مناسبت روز جهانی تالاسمی در سالن آمفی تئاتر موسسه خیریه ثامن الحجج ع

مراسم جشن به مناسبت روز جهانی تالاسمی در سالن آمفی تئاتر موسسه خیریه ثامن الحجج ع به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه ثامن الحجج ع مرکز درمانی بیماران خاص استان کرمان ، به مناسبت روز جهانی تالاسمی ، مراسم جشنی جهت گرامیداشت این روز به همت خانواده مدیر عامل محترم آقای شمسی نیا و هماهنگی دکتر آراسته و هنرنمایی مجری توانا آقای حائری ، خوانندگی مهدی سلاجقه،استندآپ کمدین مهدی رحیمی ، شعرخوانی شاعر گرانقدر آقای تقی زاده (متخلص به کلپوره) و سخنرانی حجه الاسلام گرجی و تشریف فرمایی مدیرکل محترم دفتر اجتماعی استانداری کرمان و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و نماینده ای از سیمان ممتازان برگزار گردید. لازم به ذکر است نماینده شرکت دانش‌بنیان آرتورینا فن گستران کارمانیا در این جلسه اعلام داشت به مناسبت روز جهانی تالاسمی ،بیمارانی که بیش از سه سال از آخرین دریافت پمپ دسفرالشان می گذرد و پمپ آنها معیوب و خراب می باشد با نسخه پزشک می توانند به داروخانه موسسه (داروخانه دکتر حیدری) مراجعه و پمپ رایگان دریافت نمایند.

پرداخت زکات فطریه به بیماران خاص

نیکی خود را به عید گره بزن
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک فرارسیدن عید سعید فطر، موسسه خیریه ثامن الحجج ع آماده دریافت فطریه روزه و کفاره  و همچنین کمک ها و نذورات شما عزیزان می باشد.
شماره کارت جهت زکات فطریه به بیماران خاص نیازمند(صرف هزینه درمان ، دارو و معیشت)
۶۰۶۳-۷۳۷۰-۰۴۷۷-۷۲۹۶
شماره کارت جهت کفاره روزه به بیماران خاص نیازمند(صرف وعده های غذایی)
۵۰۲۹-۰۸۷۰-۰۰۲۰-۰۹۱۸
فطریه روزه به ازای هر فرد خانواده ۴۰هزار تومان
کفاره روزه به ازای هر روز هشت هزار تومان
موسسه خیریه ثامن الحجج ع مرکز درمانی بیماران خاص استان کرمان
لطفا انتشار دهید

بازدید مدیرعامل مرکز نیکوکاری امام سجاد علیه السلام از مجموعه بیماران خاص استان کرمان

بازدید مدیرعامل مرکز نیکوکاری امام سجاد علیه السلام از مجموعه بیماران خاص استان کرمان
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه ثامن الحجج ع مرکز درمانی بیماران خاص ،صبح امروز جناب آقای ودیعتی مدیر عامل محترم مرکز نیکوکاری امام سجاد علیه السلام از مجموعه های  دارالشفای امام رضا علیه السلام و موسسه خیریه ثامن الحجج ع بازدید نمودند.
ایشان در بیانی اظهار داشت بنده همیشه اینگونه مدنظرم بود که موسسه خیریه ثامن الحجج ع یک مجموعه در جهت حمایت های دارویی از جمله توزیع دارو بیماران خاص بود اما بازدید امروز شگفتی من را برانگیخت.
آقای ودیعتی اضافه کرد براستی همتی که پشت این دو مجموعه هست فراتر از آنچیزی است که به زبان آورده شود.
امید است که با همکاری هم بتوانیم در زمینه های مختلف گام های موثری برای بیماران خاص استان برداریم.
در اینجا نکته قابل ذکر این است که با حمایت جناب آقای ودیعتی و هیئت مدیره محترم مرکز نیکوکاری امام سجاد علیه السلام مقدمات ساخت مجموعه درمانی بیماران خاص ویژه بیماران تالاسمی و دیالیز در شهرستان ریگان با زیربنای ۲۸۰مترمربع در حال انجام است.

بازدید شهردار کرمان از مجموعه بیماران خاص استان کرمان

بازدید شهردار کرمان از مجموعه بیماران خاص استان کرمان
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه ثامن الحجج ع مرکز درمانی بیماران خاص ، صبح امروز دکتر شعرباف شهردار محترم کرمان ضمن بازدید از بخش های موسسه خیریه ثامن الحجج ع و مجموعه دارالشفای امام رضا علیه السلام «ساختمان شماره دو » از بیماران بستری دیالیز و تالاسمی عیادت نمودند.
دکتر شعرباف در پایان بازدید گفت برای من جای بسی افتخار بود این مجموعه را از نزدیک ببینم، کار خدمت به بیماران اجر و ارزشی بالا نزد خداوند متعال دارد و این مجموعه را بسیار با عظمت دیدم.
ایشان در ادامه اظهار داشت مجموعه شهرداری کرمان آمادگی خود را در حیطه وظایف و اختیارات(تسهیل در ارائه مجوزات و پروانه ها) و همچنین امکانات خود(فضای سبز،شهربازی،حمل و نقل و ...) اعلام می دارد .
همچنین دکتر شعرباف به طرح پایش سلامت کارکنان شهرداری اشاره کرد و گفت باتوجه به ظرفیت تجهیزات و امکانات این مجموعه انشالله برای اجرای این طرح از این مرکز استفاده خواهند نمود تا ضمن اینکه این برنامه به سلامت نیروهای شهرداری کمک خواهد کرد، عوائد حاصل این طرح به این مجموعه اختصاص یابد.