مدیر درمان مرکز درمانی بیماران خاص استان کرمان منصوب شد

مدیر درمان مرکز درمانی بیماران خاص استان کرمان منصوب شد
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) مرکز درمانی بیماران خاص استان کرمان روز پنج شنبه مورخه 1400/03/06 مراسم مدیر درمان این مرکز با حضور مدیرعامل و قائم مقام ایشان بصورت محدود برگزار و آقای دکتر مجید آراسته به عنوان مدیر درمان معرفی گردید.
آقای شمسی نیا در آئین معارفه مدیر درمان گفت: دکتر آراسته از ابتای راه اندازی این مجموعه همواره یار و مددکار بیماران خاص بویژه بیماران تالاسمی و همیشه دغدغه مند این عزیزان بوده اند.
ایشان در ادامه افزود:حال که فرصتی شده است از وجود این عزیز با مشغله های فراوانی که دارند در این مرکز بهره مند گردیم بسیار خرسندیم و آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون را برای ایشان از خداوند باریتعالی خواستارم.

اهدای 10 هزار ماسک توسط شرکت مجتمع صنایع چرم پیشرو کرمان

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه ثامن الحجج ع مرکز درمانی بیماران خاص استان کرمان ؛جناب آقای قنبری مدیرعامل شرکت مجتمع صنایع چرم پیشرو کرمان تعداد ده هزار ماسک به مجموعه بیماران خاص اهدا نمودند.

ایشان در بیانی اظهار داشت برای من و همکارانم در شرکت صنایع چرم پیشرو باعث خوشحالی و افتخار است که توانستیم در این زمینه هم قدمی برداشته و در این راه کمکی هر چند ناچیز به مرکز بیماران خاص داشته باشیم.

تعیین سمت اعضای هیئت مدیره

تعیین سمت اعضای هیئت مدیره
به گزارش واحد روابط عمومی ، اولین جلسه هیئت مدیره دوره جدید مجمع صبح روز یکشنبه22/01/1400 با حضور اعضای منتخب دوره جدید هیات مدیره در سالن کنفرانس با رعایت کامل کلیه پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.
ابتدای جلسه آیاتی از کلام الله مجید تلاوت گردید.
سپس آقای مهندس نخعی ضمن تبریک سال نو و خیرمقدم به اعضای جدید هیئت مدیره وتقدیر از زحمات اعضای دوره قبل ، آرزوی موفقیت اعضای هیئت مدیره در این دوره در راستای به ثمرنشستن اهداف موسسه، همچنین درخصوص دستور جلسه پیرامون انتخاب رئیس هیئت مدیره، نائب رئیس هیئت مدیره، خزانه دار و مدیرعامل مطالبی ارائه نمودند.
جناب آقای علی نوروزی به عنوان رئیس هیئت مدیره، جناب آقای مهندس نخعی به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره، جناب آقای سیدماشالله هاشمی به عنوان خزانه دار  تعیین سمت گردیدند.و جناب آقای حاج علی شمسی نیا  به عنوان مدیرعامل برای این دوره هیئت مدیره ابقا شدند.

دکتر زینی وند استاندارکرمان با همراهان خود از مجموعه دارالشفای امام رضا علیه السلام و مرکز بیماران خاص ثامن بازدید نمودند.

موسسه بیماران خاص کرمان با استفاده از ظرفیت های استانی تجهیز می شود
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان، خواستار بهره گیری و استفاده از ظرفیت‌های این استان از جمله خیران و شرکت‌های صنعتی و معدنی برای تکمیل و تجهیز موسسه خیریه بیماران خاص شد.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز پنجشنبه در بازدید از خیریه ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) کرمان افزود: خواستار استفاده از سایر ظرفیت‌ های موجود در این استان از جمله خیران و شرکت‌های صنعتی و معدنی برای تکمیل و تجهیز این مرکز خیریه هستیم.

وی ادامه داد: این مجموعه مورد حمایت خیران داخلی و خارجی قرار دارد.

استاندار کرمان اظهار داشت: پزشکان زیادی به منظور همکاری با موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) کرمان اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی گفت: مراکز درمانی خیریه مانند ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) مکمل مراکز درمانی و بهداشتی بخش خصوصی و دولتی برای قشرهای آسیب‌پذیر است.

وی ابراز امیدواری کرد، سایر بخش های درمانی، فرهنگی و ورزشی موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) با حمایت‌ های خیرین و دولت به بهره برداری می رسد.
زینی وند گفت: استفاده از ظرفیت‌های دیگر استان از جمله خیران و شرکت‌های صنعتی و معدنی برای تکمیل و تجهیز این مرکز را خواهیم خواست