دکتر زینی وند استاندارکرمان با همراهان خود از مجموعه دارالشفای امام رضا علیه السلام و مرکز بیماران خاص ثامن بازدید نمودند.

موسسه بیماران خاص کرمان با استفاده از ظرفیت های استانی تجهیز می شود
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان، خواستار بهره گیری و استفاده از ظرفیت‌های این استان از جمله خیران و شرکت‌های صنعتی و معدنی برای تکمیل و تجهیز موسسه خیریه بیماران خاص شد.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز پنجشنبه در بازدید از خیریه ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) کرمان افزود: خواستار استفاده از سایر ظرفیت‌ های موجود در این استان از جمله خیران و شرکت‌های صنعتی و معدنی برای تکمیل و تجهیز این مرکز خیریه هستیم.

وی ادامه داد: این مجموعه مورد حمایت خیران داخلی و خارجی قرار دارد.

استاندار کرمان اظهار داشت: پزشکان زیادی به منظور همکاری با موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) کرمان اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی گفت: مراکز درمانی خیریه مانند ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) مکمل مراکز درمانی و بهداشتی بخش خصوصی و دولتی برای قشرهای آسیب‌پذیر است.

وی ابراز امیدواری کرد، سایر بخش های درمانی، فرهنگی و ورزشی موسسه خیریه ثامن الحجج (ع) و دارالشفای امام رضا (ع) با حمایت‌ های خیرین و دولت به بهره برداری می رسد.
زینی وند گفت: استفاده از ظرفیت‌های دیگر استان از جمله خیران و شرکت‌های صنعتی و معدنی برای تکمیل و تجهیز این مرکز را خواهیم خواست