اخبار و اطلاعیه ها

.

برگزاری مجمع عمومی انتخاباتی هیات ورزش بیماران خاص استان کرمان با حضور دست اندرکاران ورزش بیماران خاص استان و کشور

برگزاری مجمع عمومی انتخاباتی هیات ورزش بیماران خاص استان کرمان با حضور دست اندرکاران ورزش بیماران خاص استان و کشور

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا استان کرمان ،صبح امروز مجمع انتخاباتی هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان کرمان با حضور مقامات ورزشی کشوری و استانی برگزار و آقای حسن کار بخش برای یک دوره چهار ساله انتخاب گردید.
در این مجمع آقای پاریزی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،علی شمسی نیا مدیرعامل بیماران خاص نیز حضور داشتند.

رزمایش جهادی بسیج ادارات و کارمندان

حضور مدیرعامل و هیئت همراه در برنامه افتتاحیه رزمایش جهادی بسیج ادارات و بسیج ادارات کرمان

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه ثامن الحجج ع مرکز درمانی بیماران خاص استان کرمان ،به مناسبت هفته دولت و روز قشر بسیج کارمند برنامه افتتاحیه رزمایش جهادی بسیج ادارات و کارمندان استان کرمان در گلزار بین المللی شهدای کرمان-مسجد صاحب الزمان عج برگزار گردید.

علی شمسی نیا مدیرعامل محترم و هیئت همراه ،نیز در کنار سایر مدیران کل و مسئولان استانی و سایر بسیجیان ادارات حضور داشتند.

بازدید ریاست کمیته امداد منطقه ۱ کرمان از مجموعه بیماران خاص استان کرمان

 

 

 

 

بازدید حجت الاسلام والمسلمین طاهری ریاست منطقه یک کمیته امداد امام خمینی ره کرمان از مجموعه بیماران خاص

دیدار با مدیر کل و معاونین صدا و سیمای مرکز کرمان ،ارائه گزارش عملکرد و تجلیل به مناسبت روز خبرنگار

دیدار با مدیر کل و معاونین صدا و سیمای مرکز کرمان ،ارائه گزارش عملکرد و تجلیل به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه ثامن الحجج مرکز درمانی بیماران خاص استان کرمان ،ظهر امروز ،علی شمسی نیا مدیرعامل همراه با تیم همراه با حضور در صدا و سیمای مرکز کرمان ضمن دیدار با مدیرکل و معاونین صدا و سیمای و تشکر از زحمات و همراهی همیشگی عوامل آن سازمان با مجموعه بیماران خاص ، روز خبرنگار را تبریک و به ارائه گزارش عملکرد این مجموعه پرداختند.
دکتر علیرمضانی ضمن خیر مقدم و عرض خداقوت به علی شمسی نیا و همراهان ایشان،اظهار داشت خدمات موسسه خیریه ثامن الحجج به بیماران خاص بر کسی پوشیده نبوده و واقعا بر همه ماست که از شما حمایت نماییم.
در پایان این دیدار علی شمسی نیا در معیت دکتر علیرمضانی مدیرکل صدا و سیما به واحد خبر رفته و ضمن خداقوت به کارکنان این واحد و تبریک روز خبرنگار با تقدیم یک شاخه گل از زحمات این عزیزان قدردانی نمودند.